Darmowa dostawaBezproblemowy zwrot towaruKupuj taniej - oszczędzajGwarancja satysfakcji

Kategorie

HITY SPRZEDAŻY

OKAZJE CENOWE

TF LADY
399,00 zł
Monica
179,00 zł
GORDEN LADY
399,00 zł
Ultra

2-stopniowy wkład filtra wody LifeStraw Go

  • W magazynie: 4 szt.
  • Dostępność: Dostępny
  • Producent: LifeStraw
  • Waga (g): 50
  • Gwarancja (miesiące): 24
  • Czas realizacji: 3 dni
  • Cena: 129,00 zł149,00 zł
  • Poleć produkt

Dwustopniowy wkład filtrujący z aktywnym węglem, do butelek LifeStraw GO 2 stage

Wymienny wkład do systemu filtracji wody LifeStraw GO 2 stage, pozwala na zastąpienie wyeksploatowanego filtra i wymianę go na nowy. Wkład wystarcza na skuteczne przefiltrowanie ok. 1000 litrów wody. Aktywny filtr węglowy, będący częścią tego filtra, wymaga częstszej wymiany i zaleca się jego zastąpienie po przefiltrowaniu ok. 100 litrów wody. Wymiana odbywa się w bardzo prosty sposób i polega na wyjęciu zużytego filtra i wciśnięcie na jego miejsce nowego. Filtr posiada 2 uszczelki typu o-ring, które po prawidłowym zainstalowaniu filtra, zapewnią odpowiednią szczelność całego systemu filtrującego.

Filtr bazuje na technologii włókien filtrujących HollowFiber, która bardzo dokładnie odfiltrowuje zanieczyszczenia biologiczne oraz bakterie i pasożyty. Technologia ta nie zawiera chemicznych środków do uzdatniania wody. Dodatkowy filtr z aktywnym węglem wspiera filtr membranowy poprawiając smak i zapach filtrowanej wody oraz redukując zanieczyszczenia chemiczne, biologiczne i organiczne takie jak pestycydy, herbicydy itp.

Filtr oczyszcza wodę z 99,9% bakterii i pasożytniczych pierwotniaków jak: Salmonella, Campylobacter, Escherichia coli, Vibrio cholera, Pseudomonas aeruginosa, Shigella, Giardia lamblia, Cryptosporidium parvum, Entamoeba histolytica.

Co ważne, filtr LifeStraw nie zawiera żadnych substancji chemicznych, baterii ani części wymiennych. Filtr waży zaledwie 44 gramy i może uzdatnić 1000 litrów wody do spożycia. Idealny do użytku w warunkach terenowych oraz w sytuacjach awaryjnych, jak np. skażenie wody, powodzie, itp.

Uwaga: filtr nie jest w stanie skutecznie oczyszczać wody z wirusów, szkodliwych substancji chemicznych i radioaktywnych, kwasów, rozpuszczalników itp. Filtr sprzedawany jest z 1 kapsułką węgla aktywnego. Kapsułki można dokupić oddzielnie w kompletach po 2 szt.

Filtr polecamy do użytku w warunkach turystycznych, terenowych, surwiwalowych oraz w sytuacjach awaryjnych, jak np. skażenie wody, powodzie, itp.

Waga:  50 g

Zastosowanie:
filtracja wody z 99,9999% bakterii żyjących w wodzie i 99,9% pasożytniczych pierwotniaków

Technologia:
dwustopniowy filtr w technologii membrany HollowFiber, uzupełniony wymiennym filtrem z aktywnym węglem

Wydajność:

1 filtr membranowy może przefiltrować i uzdatnić ok. 1000 l wody. Wkład węglowy wymaga wymiany co ok. 100 litrów.

Wymiary:
19 cm x 3 cm

Okres przydatności:
5 lat (nieużywany filtr przechowywany w temperaturze pokojowej)